Naše webové stránky vyžadují pro svoji správnou činnost cookies. Dalším používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím

O nás

Lékárny MEDICON Pharm s.r.o. jsou moderní a odborná pracoviště, uvědomující si zodpovědnost za péči o zdraví spoluobčanů.

Naše lékárny nabízejí své služby pacientům již desítky let a staly se vyhledávanými pracovišti díky modernímu přístupu k medicínské i preventivní péči. To nám umožňuje průběžně vyvíjet odborné programy a služby, snižovat doplatky na léky, nabízet kvalitní přípravky za výhodné ceny a spravovat Váš klientský program.

Dlouholeté spokojenosti našich klientů dosahujeme
hlavně těmito způsoby:.

- Snížené až nulové doplatky na mnoho léků

- Nejširší sortiment léků- téměř vždy si předepsané léky
ihned odnesete. Tuto výhodu oproti ostatním lékárnám
se nám daří udržet díky blízkosti velkých zdravotnických
zařízení,
kde sídlí lékaři-specialisté.

- průběžně proškolovaný personál, jeho odbornost je potvrzována udělenými certifikáty a atestacemi. Takto zkušený personál je schopný kdykoliv odborně poradit a nalézt optimální léčbu či prevence různých onemocnění

- Jsme lídrem ve vývoji a prosazování odborných preventivních programů, vždy jsou pod odbornou garancí lékaře specialisty. Naši klienti tak mohou v programech (Prevence civilizačních onemocnění, Výživové poradenství, Centrum odvykání kouření a další) efektivněji snižovat riziko výskytu různých onemocnění. Díky propracovanosti těchto programů a díky spolupráci s lékařskými týmy jsme schopni Vám ihned zprostředkovat vhodnou péči v celé šíři závažnosti zjištěných výsledků, od mírné až po velmi závažnou.

- Propracovaný a velmi výhodný Klientský program - v současné době neustále vzrůstá spoluúčast pacientů na jejich léčbu. Jsme si toho vědomi, a proto jsme sestavili věrnostní program, který Vám má pomoci snížit finanční náročnost Vaší léčby, kromě toho Vám má přinést mnoho odborných služeb za výhodnějších podmínek.

Prodejna zdravé výživy

Zdravá výživa se nachází v lékárně Pharmacentrum Budějovická na adrese Antala Staška 80, Praha 4.

Více informací naleznete ZDE.

Kontakty

Pharmacentrum DBK
Obchodní dům Dům Bytové Kultury (DBK)
Budějovická 1667/64, 140 00 Praha 4
lékárna: 296 825 318
E-mail:
pharmacentrum.dbk@mediconpharm.cz
pondělí-pátek: 8:00–20:00
sobota-neděle, svátek: 9:00 - 19:00
vedoucí lékárník: PharmDr. Ivana Burianová

Kontaktní formulář

    
© Medicon Pharm s.r.o.
nutriční poradna logo Chcete zhubnout, Vaše cesta začíná s námi